Detail

Odpoledne v ZŠ Štefcova

Páteční odpoledne plné dětí ve věku 6 až 9 let na zahradě ZŠ Štefcova, kam naše centrum zavítalo v rámci našeho programu Den s kynologií a myslivostí, které pořádáme pro školky a školy.

Tato odpoledne vždy pořádáme po předchozí domluvě se školou či školkou, a to ať už v našem kynologickém centru či v areálu školy. V pátek 21. 10. 2016 jsme takto zavítali do ZŠ Štefcova a uspořádali tam sérii atraktivních "přednášek" pro děti ve věku 6 až 9 let. Součástí byly ukázky výcviku myslivecké (maďarský ohař Bor) a sportovní kynologie (německý ovčak Sam), loveckých trofejí, vyprávění o lese a zvěři, o tom, jak se chovat v lese a ke zvířatům, a v neposlední řadě hlavně o bezpečném chováním při setkání se psem. Děti byly skvělé, zvídavé a hlavně chytré. Dostalo se na všechny, a to i přesto, že jich bylo skoro 250. Naši instruktoři byli po skoro třech hodinách vyprávění náležitě zmoženi, o psech nemluvě, ale všichni byli spokojeni, neboť odpoledne se opravdu povedlo. Několik fotografií z této akce naleznete v naší galerii. Děti se pejskům za jejich skvělou práci odměnily spoustou psích dobrot.

Pokud bysme měli zájem o podobnou akci ve vaší škole, školce či dětském centru, neváhejte se na nás obrátit na tel. 606 051 140 či mailem na filip@borovatlapka.cz.